Stomatogia dziecięca

czyli inaczej pedodoncja, zajmuje się leczeniem zębów mlecznych w każdym stadium rozwoju dziecka oraz leczeniem zębów stałych. Podczas wizyty szczególną uwagę poświęcamy temu by przebiegała ona w miłej, przyjaznej atmosferze a także dbamy by mali pacjenci czuli się u nas bezpiecznie i komfortowo. Zapraszamy na wizyty adaptacyjne, które zaczynają się już od pierwszego zęba, na których oprócz procesu zapoznawczego z gabinetem i lekarzem omawiana jest także higiena i profilaktyka tak, by zminimalizować ryzyko próchnicy i wad ortodontycznych. W ten sposób zmniejszamy też negatywne skojarzenia z dentystą, które tak często towarzyszą dorosłym pacjentom.

stomatologia dziecięca

Cennik

  • Wizyta adaptacyjna od 150 zł
  • Fluoryzacja od 100 zł
  • Lakowanie 1 zęba od 100 zł
  • Wypełnienie światłoutwardzalne w zębie mlecznym od 150 do 200 zł
  • Usunięcie zęba mlecznego od 200 zł
  • Opatrunek w zębie mlecznym od 100 zł

Nasz zespół

Joanna Lisek
Joanna Lisek

Kierownik przychodni. Lekarz z 35 letnim doświadczeniem. Zajmuje się holistycznym leczeniem pacjenta ze szczególnym uwzględnieniem chirurgii stomatologicznej, ortodoncji i protetyki.

Katarzyna Lorenc
Katarzyna Lorenc

asystentka stomatologiczna, pracuje z dr. Joanna Lisek od 35 lat, asystuje do najbardziej skomplikowanych zabiegów, posiada ogromne doświadczenie, dba o komfort pacjenta przed i po zabiegu.

Klementyna Lesiak
Klementyna Lesiak

lekarz stomatolog i lekarz medycyny estetycznej. Zajmuje się głownie stomatologia estetyczna w tym estetyczna odbudowa zębów materiałem kompozytowym (bonding), leczeniem ortodontycznym, aparatami stałymi, leczeniem ortodontycznym, aparatami nakładkowymi, a także stomatologia zachowawczą.

Zuzanna Albrecht
Zuzanna Albrecht

asystentka stomatologiczna oraz recepcjonistka. Higienistka w trakcie nauki. Asystuje do zabiegów stomatologii zachowawczej, chirurgii, stomatologii dziecięcej oraz ortodoncji.

Adres

Reymonta 1A
64-330 Opalenica

Numer telefonu

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
09:00 - 17:00
Sobota:
09:00 - 14:00
Niedziela:
Nieczynne